Administracja biurowa

Automarkt Holandia

Speelschema wk 2014

  • 13 juni 21.00 uur Nederlandse tijd: Spanje – Nederland in speelstad Salvador
  • 18 juni 18.00 uur Nederlandse tijd: Australië – Nederland in speelstad Porto Alegre
  • 23 juni 18.00 uur Nederlandse tijd:  Nederland – Chili in speelstad: Sao Paulo

Eindelijk, het speelschema voor het WK 2014 in Brazilië is bekend. Hieronder staat per dag aangegeven welke wedstrijden er gespeeld worden. Alle speeltijden in het onderstaande schema zijn in Nederlandse tijd!

wk 2014 speelschema

Datum Thuis Uit Tijdstip&Stadion
Donderdag 12 juni
Groep A Brazilië Kroatië 22.00 uur, Sao Paulo
Vrijdag 13 juni
Groep A Mexico Kameroen 18.00 uur, Natal
Groep B Spanje Nederland
21.00 uur, Salvador
Groep B Chili Australië 24.00 uur, Cuiaba
Zaterdag 14 juni
Groep C Colombia Griekenland 18.00 uur, Belo Horizonte
Groep D Uruguay Costa Rica 21.00 uur, Fortaleza
Groep D Engeland Italië 24.00 uur, Manaus
Zondag 15 juni
Groep C Ivoorkust Japan 03.00 uur, Recife
Groep E Zwitserland Ecuador 18.00 uur, Brasilia
Groep E Frankrijk Honduras 21.00 uur, Porto Alegro
Groep F Argentinië Bosnië-Herzegovina 24.00 uur, Rio de Janeiro
Maandag 16 juni
Groep G Duitsland Portugal 18.00 uur, Salvador
Groep F Iran Nigeria 21.00 uur, Curitiba
Groep G Ghana Verenigde Staten 24.00 uur, Natal
Dinsdag 17 juni
Groep H België Algerije 18.00 uur, Belo Horizonte
Groep A Brazilië Mexico 21.00 uur, Fortaleza
Groep H Rusland Zuid-Korea 24.00 uur, Cuiaba
Woensdag 18 juni
Groep B Australië Nederland
18.00 uur, Porto Alegre
Groep B Spanje Chili 21.00 uur, Rio de Janeiro
Groep A Kameroen Kroatië 24.00 uur, Manaus
Donderdag 19 juni
Groep C Colombia Ivoorkust 18.00 uur, Brasilia
Groep D Uruguay Engeland 21.00 uur, Sao Paulo
Groep C Japan Griekenland 24.00 uur, Natal
Vrijdag 20 juni
Groep D Italië Costa Rica 18.00 uur, Recife
Groep E Zwitserland Frankrijk 21.00 uur, Salvador
Groep E Honduras Ecuador 24.00 uur, Curitiba
Zaterdag 21 juni
Groep F Argentinië Iran 18.00 uur, Belo Horizonte
Groep G Duitsland Ghana 21.00 uur, Fortaleza
Groep F Nigeria Bosnië-Herzegovina 24.00 uur, Cuiaba
Zondag 22 juni
Groep H België Rusland 18.00 uur, Rio de Janeiro
Groep H Zuid-Korea Algerije 21.00 uur, Porto Alegre
Groep G Verenigde Staten Portugal 24.00 uur, Manaus
Maandag 23 juni
Groep B Australië Spanje 18.00 uur, Curitiba
Groep B Nederland
Chili 18.00 uur, Sao Paulo
Groep A Kameroen Brazilië 22.00 uur, Brasilia
Groep A Kroatië Mexico 22.00 uur, Recife
Dinsdag 24 juni
Groep D Italië Uruguay 18.00 uur, Natal
Groep D Costa Rica Engeland 18.00 uur, Belo Horizonte
Groep C Japan Colombia 22.00 uur, Cuiaba
Groep C Griekenland Ivoorkust 22.00 uur, Fortaleza
Woensdag 25 juni
Groep F Nigeria Argentinië 18.00 uur, Porto Alegre
Groep F Bosnië-Herzegovina Iran 18.00 uur, Salvador
Groep E Honduras Zwitserland 22.00 uur, Manaus
Groep E Ecuador Frankrijk 22.00 uur, Rio de Janeiro
Donderdag 26 juni
Groep G Verenigde Staten Duitsland 18.00 uur, Recife
Groep G Portugal Ghana 18.00 uur, Brasilia
Groep H Zuid-Korea België 22.00 uur, Sao Paulo
Groep H Algerije Rusland 22.00 uur,Curitiba
Vrijdag 27 juni
Rustdag
Zaterdag 28 juni
AF 1 Winnaar groep A Tweede groep B 18.00 uur, Belo Horizonte
AF 2 Winnaar groep C Tweede groep D 22.00 uur, Rio de Janeiro
Zondag 29 juni
AF 3 Winnaar groep B Tweede groep A 18.00 uur, Fortaleza
AF 4 Winnaar groep D Tweede groep C 22.00 uur, Recife
Maandag 30 juni
AF 5 Winnaar groep E Tweede groep F 18.00 uur, Brasilia
AF 6 Winnaar groep G Tweede groep H 22.00 uur, Porto Alegre
Dinsdag 1 juli
AF 7 Winnaar groep F Tweede groep E 18.00 uur, Sao Paulo
AF 8 Winnaar groep H Tweede groep G 22.00 uur, Salvador
Woensdag 2 juli
Rustdag
Donderdag 3 juli
Rustdag
Vrijdag 4 juli
KF 1 Winnaar AF 5 Winnaar AF 6 18.00 uur, Rio de Janeiro
KF 2 Winnaar AF 1 Winnaar AF 2 22.00 uur, Fortaleza
Zaterdag 5 juli
KF 3 Winnaar AF 7 Winnaar AF 8 18.00 uur, Brasilia
KF 4 Winnaar AF 3 Winnaar AF 4 22.00 uur, Salvador
Zondag 6 juli
Rustdag
Maandag 7 juli
Rustdag
Dinsdag 8 juli
HF 1 Winnaar KF 2 Winnaar KF 1 22.00 uur, Belo Horizonte
Woensdag 9 juli
HF 2 Winnaar KF 4 Winnaar KF 3 22.00 uur, Sao Paulo
Donderdag 10 juli
Rustdag
Vrijdag 11 juli
Rustdag
Zaterdag 12 juli
Troostfinale Verliezer HF 1 Verliezer HF 2 22.00 uur, Brasilia
Zondag 13 juli
Finale Winnaar HF 1 Winnaar HF 2 21.00 uur, Rio de Janeiro
Share